Teatr Korez Teatr Korez
 • KASA BILETOWA
  ☎️ 32 785 70 15

  CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (OPRÓCZ ŚWIĄT) W GODZ. 14:00–18:00 ORAZ GODZINĘ PRZED KAŻDYM SPEKTAKLEM

   UWAGA! Od 24 czerwca do 1 września kasa jest NIECZYNNA.

   Biuro Teatru jest nieczynne od 29 czerwca do 18 sierpnia. 

   

   

   

 • | Zarejestruj| Zaloguj
Wystawy - GALERIA TEATRU KOREZ

Wystawa fotograficzna  ELEKTRO-WSTRZĄSY

Elektryzujące chwile z historii Oddziału Zagłębia Węglowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich. 105 zdjęć na 105-lecie OZW SEP

ODDZIAŁ ZAGŁEBIA WĘGLOWEGO STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH

Niezwykła wystawa ELEKTRO-WSTRZĄSY łączy w sobie fascynujący świat sztuki fotograficznej z bogatą historią oraz współczesnymi osiągnięciami Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Ta wyjątkowa kolekcja zdjęć przenosi nas w podróż przez czas i przestrzeń, ukazując przeróżne aspekty życia i pracy OZW SEP, a zarazem celebrując pasję, zaangażowanie i znaczący wkład w rozwój branży elektrycznej w Polsce członków Stowarzyszenia. Pozwala nam zanurzyć się w codzienności Oddziału, pokazując uczestnictwo w różnorakich wydarzeniach, w szkoleniach i warsztatach oraz zaangażowanie w aktywności społeczne, które służą lokalnej społeczności.

Dodatkowo wystawa "ELEKTRO-WSTRZĄSY" przenika głębiej, eksplorując zjawisko sztucznej inteligencji w generowaniu obrazów. Niektóre zdjęcia prezentowane na wystawie zostały stworzone przez algorytmy AI, co otwiera drzwi do refleksji nad przyszłością sztuki i roli, jaką będą odgrywać technologie w procesie twórczym.

Zapraszamy do odkrycia tego unikalnego zderzenia tradycji i innowacji na wystawie "ELEKTRO-WSTRZĄSY", gdzie elektryczne impulsy przekształcają się w fascynujące obrazy, a historia oraz przyszłość spotykają się w niezwykłej symbiozie.

 

Wybór zdjęć tradycyjnych: Barbara Adamczewska, Anna Dudek, Teresa Machoń

Wygenerowanie zdjęć AI: Dariusz Będkowski

Przygotowanie wystawy: Dariusz Będkowski, Aneta Szubert

FOTO