AKTUALNOŚCI

 • 2024/02/09
  MARZEC - ZMIANA W REPERTUARZE

  Z przyczyn niezależnych od naszego teatru jesteśmy zmuszeni przenieść spektakl CHOLONEK z 25 marca na dzień następny: wtorek, godz. 19:00.
  Wpłaty za bilety na 25 marca zostały zwrócone przez serwis Przelewy24. Zainteresowanych spektaklem 26 marca zapraszamy do zakupu biletów przez stronę teatrkorez.pl
  Posiadaczy biletów In Blanco zarezerwowanych na 25 marca prosimy o kontakt z kasą biletową. 

  Bardzo przepraszamy za niedogodności.

 • 2023/11/18
 • 2019/11/15
  NIEPOWTARZALNA OFERTA DLA SZKÓŁ

  Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół ponadpodstawowych do współpracy.
  Proponujemy specjalnie organizowane spektakle teatru Korez. Oferujemy połączenie "wieczorowego" poziomu artystycznego z  wyjątkowymi, niższymi cenami biletów.
  Szczegółowe informacje: Hanna Kałamarz, tel. 32 209 00 88 oraz 502 264 677.

 • 2019/10/16
  PROMOCJA: BILETY DWUKROTNEGO KASOWANIA
  Image description

  Zapraszamy do naszej „ekologicznej” zabawy.

  Aby wziąć w niej udział należy zgromadzić 14 wykorzystanych biletów z naszych przedstawień - taki komplet można wymienić w naszej kasie na bezpłatne dwuosobowe zaproszenie na dowolnie wybrany spektakl, pod warunkiem, że w momencie wymiany są na niego wolne miejsca. Inaczej mówiąc: można sobie zarezerwować bilety na ogólnych zasadach i zamiast pieniędzmi "zapłacić" biletami już raz skasowanymi w proporcji 14:2. Należy jednak pamiętać aby wymiany dokonać przed upływem terminu wykupu (gotówkowego) biletów na wybrany spektakl - póżniej miejsca przepadają!

  Warunki zabawy:
  1) Bilety muszą pochodzić z jednego sezonu teatralnego (od 1 września danego roku do 30 czerwca roku następnego). Oczywiście w grę wchodzą także komplety z sezonów ubiegłych
  2) Nominały biletów nie mają znaczenia - może to być mieszanka normalnych i ulgowych. Zużyte Bilety In Blanco również wliczają się do puli.
  3) Bilety nie mogą być zniszczone (tzn. przedarte na 2 lub więcej części) - data oraz numer biletu muszą być czytelne.
  4) Muszą to być bilety na spektakle Korezu (nie dotyczy biletów na imprezy gościnne - również sprzedawanych na drukach biletów korezowych).
  5) Zaproszenie obejmuje tylko spektakle teatru Korez - nie dotyczy imprez gościnnych.
  6) Zaproszenie nie jest imienne, więc można podarować je dowolnie wybranej osobie. Za niewykorzystane zaproszenie nie przysługuje ekwiwalent finansowy, materialny, ani inny.

  7) Brakujących do kompletu zużytych biletów nie można uzupełniać biletami:
  - Letniego Ogrodu Teatralnego
  - Katowickiego Karnawału Komedii
  - wyjazdowych spektakli Korezu
  - gratisowymi zaproszeniami

  8) W promocji "Bilety Dwukrotnego Kasowania" można otrzymać WYŁĄCZNIE zaproszenie na OKREŚLONY (tytuł, data, godzina) spektakl. Skasowane bilety nie mogą pochodzić (data, godzina) ze spektaklu na który chcemy otrzymać zaproszenie. Nie ma również możliwości wymiany skasowanych biletów na Bilet In Blanco.

  UWAGA! Bilety z sezonów "pandemicznych": 2019/2020 i 2020/2021 traktujemy jako bilety z jednego sezonu! Czyli: bilety ze spektakli od września 2019 do czerwca 2021 mogą być dowolnie wymieszane! 

NEWSLETTER

Wiadomości z pierwszej ręki

Podaj swój adres i nie przegap niczego co się u nas dzieje


ZNAKOMITY POMYSŁ NA PREZENT!

Teraz można kupić bilet do Korezu bez podawania tytułu ani daty spektaklu - te posiadacz biletu wybiera samodzielnie.

 Dowiedz się więcej i kup przez internet! 

CZYNNA PN-PT (OPRÓCZ ŚWIĄT)
W GODZ. 14:00 - 18:00
ORAZ GODZINĘ PRZED SPEKTAKLEM
Godzinę przed imprezą gościnną (biletowaną) kasa prowadzi wyłącznie obsługę tego wydarzenia - nie ma wtedy możliwości rezerwacji i zakupu biletów na inne spektakle.