Regulamin BILETU IN BLANCO:


1) Jeden bilet jest przeznaczony dla jednej osoby.

2)  Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na dowolnie wybrany spektakl własny Teatru Korez w sezonie teatralnym (druga połowa września – pierwsza połowa czerwca). Nie obejmuje przedstawień specjalnych, imprez gościnnych, premier Teatru Korez, oraz spektakli wystawianych w ramach Katowickiego Karnawału Komedii.

3) Aby skorzystać z posiadanego biletu, należy zatelefonować do kasy teatru, podając wybrany przez siebie z repertuaru
tytuł oraz datę i godzinę przedstawienia. Po potwierdzeniu przez Teatr wolnego miejsca na ten dzień, należy podać indywidualny, nadrukowany na bilecie numer. Zostanie on odnotowany na liście rezerwacji miejsc. Z racji sporego zainteresowania Widzów działalnością Teatru Korez, opisanego powyżej potwierdzenia polecamy dokonywać z jak największym wyprzedzeniem!

4) Przed spektaklem należy przedstawić w kasie bilet, w celu wpisania daty, godziny i przystawienia pieczęci teatru. Czynności te wykonuje kasa!

5) Bilet wypełniony samodzielnie, zniszczony (przedarty na dwie lub więcej części), lub nieopieczętowany przez kasę przed spektaklem jest nieważny. Taki bilet nie uprawnia do wejścia na przedstawienie.

6) Bilet jest ważny do ostatniego repertuarowego spektaklu teatru Korez w czerwcu. Niewykorzystany bilet nie podlega zwrotowi, oprócz przypadku odwołania spektaklu, na który posiadacz biletu dokonał wcześniejszej rezerwacji miejsca, podając numer biletu.

7) Skasowane Bilety In Blanco wliczają się do puli biletów wymaganych w promocji "Bilety Dwukrotnego Kasowania"

8) Cena Biletu In Blanco wynosi 80 zł/szt. Ilość biletów nie jest ograniczona, więc nie ma potrzeby (ani możliwości) ich rezerwowania.

Koszt wysyłki na jeden adres, niezależnie od ilości zamawianych biletów, wynosi 10 złotych.


Bilety In Blanco można kupować:
a) w kasie biletowej (w godzinach jej pracy, oraz przed spektaklami własnymi teatru). 
b) wysyłkowo za pomocą formularza zamówień dostępnego na stronie teatrkorez.pl. Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać fakturę VAT, prosimy zaznaczyć to w zamówieniu, podając potrzebne dane.

9) Biletów In Blanco NIE MOŻNA otrzymać za 14 zużytych biletów w promocji "Bilety Dwukrotnego
Kasowania"

NEWSLETTER

Wiadomości z pierwszej ręki

Podaj swój adres i nie przegap niczego co się u nas dzieje


ZNAKOMITY POMYSŁ NA PREZENT!

Teraz można kupić bilet do Korezu bez podawania tytułu ani daty spektaklu - te posiadacz biletu wybiera samodzielnie.

 Dowiedz się więcej i kup przez internet! 

CZYNNA PN-PT (OPRÓCZ ŚWIĄT)
W GODZ. 14:00 - 18:00
ORAZ GODZINĘ PRZED SPEKTAKLEM
Godzinę przed imprezą gościnną (biletowaną) kasa prowadzi wyłącznie obsługę tego wydarzenia - nie ma wtedy możliwości rezerwacji i zakupu biletów na inne spektakle.