Teatr Korez Teatr Korez
 • KASA BILETOWA
  ☎️ 32 785 70 15

  CZYNNA: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (OPRÓCZ ŚWIĄT)  W GODZ. 14:00–18:00 ORAZ GODZINĘ PRZED KAŻDYM SPEKTAKLEM

   UWAGA! Od 26 czerwca do 31 sierpnia kasa teatru będzie nieczynna. Repertuar na wrzesień zostanie opublikowany między 20 a 30 sierpnia i w tym okresie będzie możliwy wyłącznie zakup biletów online - do kasy zapraszamy od 1 września. 

   

   

 • | Zarejestruj| Zaloguj
Spektakle Korezu - na afiszu

Wiwisexia

Na scenie: Ewa Kubiak, Daria Polasik-Bułka, Piotr Bułka, Mirosław Neinert

Tekst: Tomasz Jachimek
Reżyseria: Mirosław Neinert
Realizacja dźwięku: Sergiusz Brożek
Realizacja światła: Izabela Mikrut
Premiera: 4 listopada 2016 r.

Czas trwania: 110 minut

Wiwiwsexia zdobyła Złotego Miedziaka - Nagrodę Publiczności XX edycji Polkowickich Dni Teatru "Oblicza Teatru" w kategorii "Najlepsza komedia"

Seks, małżeństwo, lekarz erotoman... czy to może prowadzić do czegoś dobrego?
Oczywiście!
Teatr Korez zaprasza na Wiwisexię - niezwykle zabawną terapię małżeńską. To komedia przepełniona humorem i nutką erotyzmu.

On i ona. Pierwsza randka, zaręczyny, wesele i noc poślubna. Daria i Piotr Bułkowie (w tych rolach Daria i Piotr Bułkowie) z gabinetu terapeuty-erotomana (Mirosław Neinert) spoglądają na swoje małżeństwo. Ich wersje wydarzeń sporo się od siebie różnią i stanowią przyczynę coraz to nowych konfliktów. Sytuację zaognia jeszcze seksowna przyjaciółka Darii, Ewa (Ewa Kubiak). Każda postać ma swoje racje, ale czyja opowieść jest prawdziwa?

Małżeństwo w krzywym zwierciadle, mnóstwo śmiechu i celnych obserwacji. Inteligentna komedia Tomka Jachimka to niezawodny sposób na małżeńskie kryzysy. I nie tylko...

 

FOTO

Jeremi Astaszow / ASTASHOW studio